Sklepy Partnerskie

Myślisz o własnym biznesie? Twoją pasją jest życie ze smakiem? Jeśli tak ten projekt jest właśnie dla Ciebie. Twórz razem z nami nowoczesny biznes korzystając z naszego doświadczenia. Szukamy ludzi, dla których praca to dużo więcej niż obowiązek, chcących połączyć swój kapitał i zaangażowanie z naszą wiedzą i praktyką biznesową, znających prawa rynku i gotowych na to żeby działać w silnej niezależnej sieci.


Podpisz z nami umowę partnerską, jeśli:

  • Akceptujesz warunki zapisane w umowie partnerskiej
  • Posiadasz lokal który ma powyżej 40m2 i jest gotów na totalną rewolucje (jeżeli nie jesteś właścicielem pomagamy w negocjowaniu warunków oraz zapewnieniu wszelkiej pomocy prawnej)
  • Posiadasz kapitał który pozwoli na wszystkie niezbędne inwestycje związane z powstaniem sklepu
  • Prowadzisz działalność gospodarczą lub inną formę prawną umożliwiającą prowadzenie firmJeżeli masz już sklep mięsny otwórz „Shop in Shop” w swoim sklepie, czyli wbuduj w swój już prosperujący biznes kawałek naszej historii korzystając z innowacyjnego produktu w naszej branży – to on może otworzyć drzwi do dalszej współpracy i powstania regularnego sklepu partnerskiego będącego w Twoich rękach.

Szukamy partnerów posiadających już lub planujących otworzyć punkt handlowy, którzy chcą przynależeć do marki ZMNowak oraz planują zwiększyć swoje obroty dzięki urozmaiconej i optymalnej ofercie z branży mięsnej, sklepów gotowych na „Shop in Shop”, świadomych właścicieli którzy chcą mieć lepsze warunki zakupowe oraz reklamowe - w różnych lokalizacjach i o różnej powierzchni.

Napisz do nas.